סטודיו yogamind

כשחשבתי על סטודיו ליוגה, חשבתי על מרחב שבו הנכנס אליו ירגיש בבית. בנוסף לאווירה האינטימית, הקסומה והנעימה, בנוסף לשיעורים המגוונים הן ברמתם השונה והן בסגנונם, בנוסף למקצועיות וקבלת הפנים האוהבת והתומכת יוכלו הבאים למרחב הסטודיו ל"היות הם". אומרת הפילוסופיה של היוגה –הכול על מנת להחזיר את הדברים למקומם, היות האדם הוא עצמו.

חלל הסטודיו הינו מרחב לשיעורי יוגה מגוונים, קורסים, סדנאות ומפגשים אישיים. ובכל אלו באהבה גדולה אני שומרת על הקסם באינטימיות בה פוגש כל אחד את עצמו.

בצניעות רבה, אני מאמינה בקיומו של מרחב מאפשר, כזה הפתוח לשינויים שנולדים תוך כדי, לתנועה ממקום אחד למקום אחר, ללמידה תמידית, לקיומה של אמונה באפשר ולשחרורו של מה שאי אפשר.
מזמינה כל אחד ואחת מכם אליי לסטודיו לבוא, לחוות, לנסות ולהתנסות בדרך המשותפת הזו.

לימור מילוסלבסקי
בעלת סטודיו yogamind

מורה מוסמכת להוראת היוגה, מלווה דרך הנחיית יציבה נכונה של הגוף (אבחון וטיפול) מעבירה קורסים להוראת היוגה, סדנאות ומפגשי העמקה. אמונתה של לימור היא כי כל אדם יכול להתפתח, להשתנות, לשחרר, לנוע ולהיות בדרך האינסופית להיות מי שהוא. הדרך מתחילה בהתקרבות לעצמינו דרך הגוף , זולגת ומתמזגת עם המיינד. שאיפתה אחת היא, האפשרות לגעת ולעשות ביחד את הדרך "הלא ידועה מראש", זאת המחייבת התמסרות ועבודה, חקירה ולמידה עם אותם אנשים קסומים הבאים בשערי הסטודיו

מורים אורחים
שירלי כספי
אשטנגה ויניאסה
טל ארונס
יוגה על גלגל
אז מהי הבחירה שלכם
שיעור יוגה עם חברים? מפגש אישי?
אולי להתחיל על גלגל? ואולי כוס קפה