קורס מזרח-מערב

התפתחות אישית היא אינסופית והשקטת ההכרה הינה אחד הכלים ההכרחיים לצמיחה, לאפשרות לפגוש את הלא ידוע ואל חווית החיים.
נחקור יחד את הרבדים השונים מהם מורכבים החיים בדרך למפגש עם התודעה (חשיפת חלקים מהלא ידוע) בשילוב, תרגול והעמקה של הסדרה הראשונה.
נזכור ונבין כי השינוי אינו מתבטא רק בפילוסופיה אלא בגישה שלנו לחיים והבנתנו אותם. כמשתתפים בקורס הן כמתרגלים והן כמורים נרגיש ונחווה את העצמת הרוח בתרגול.
יוגה היא מחוייבות שאינה מחייבת ולו דבר אחד שהוא חיצוני לנו. אין חובה לתרגל יוגה ״כפי שצריך״, אלא להפיק ממנה את היכולת להיות בכל רגע נתון על ידי הבנה ועבודה עצמית. יוגה כדרך חיים משחררת גם עבור דרכים נוספות להצטרף לחוויות החיים שלנו.
אני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע קסום לצעוד ולגלות יחד דברים נפלאים.

הסדנא המשולשת

לראשונה סדנא מרוכזת של יומיים חוויה מיוחדת הכוללת שלוש סדנאות מרתקות.
חווית סדנא כזאת מאפשרת בין השאר עוד נקודת מבט ובעיקר התפתחות שאני קוראת לה: קפיצה קוונטית. לא עוד התפתחות לינארית מנקודה לנקודה, אלא התפתחות מעגלית ורחבה. מ180 מעלות ל360 מעלות.
תאריכי הסדנא משקפים את השילוש 1-2-3.

הדרך לגמישות

נצלול ונעלה מעלה במקביל , גם וגם בחקירה, למידה והבנה מתוך היכרות עצמית, כיצד להפוך את הגמישות (והתנועה) לחלק מחיי היומיום.

נתמודד עם שאלות שצצות ועולות כמו: האם נוכל פעם להיות גמישים? האם נהיה גמישים יותר ממה שאנחנו היום? למה אני לא גמישה? ננסה להמיר כל שאלה ל: האם אנו יודעים לחוות גמישות? היכולת טמונה וקימת בכולנו.

גלגלי החיים בגוף – הצאקרות

הצ'אקרות משפיעות וקשורות למנעד הרגשות שלנו ולהיפך.

מהי צ'אקרה : "פירוש המילה צ'אקרה בסנסקריט הוא גלגל. הצ'אקרות מדברות אנרגיה.  כדי להבין איך לעבוד איתן ואיך להבחין בין הרבדים הגסים לעדינים (ממש כמו בקסילופון) עלינו להבין מדוע הצ'אקרות הן צמתי הכוח החיוני ברמות שונות של תודעה ונמצאות בתוך המערכת האנושית.

ניתן ללמוד ולהשפיע על צמתי האנרגיה בגופינו דרך תרגול פיסי, נשימות וחיבור רגשי.

קסילופון הרגשות

מהו מנעד הרגשות שלי. לכל אחד מנעד רגשות משלו ודרכו הוא חווה ומנגן את חייו (או שחייו מנוגנים על ידי האחר). דרך מנעד הרגשות אנחנו חווים את עצמנו ואת האחר.

מהו אותו קסילופון ומנעד הרגשות? למה הוא מורכב מכל כך הרבה חומרים וצבעים? איך אני לומדת להבין דרך אותו מנעד את הדרך בה אני מגיבה וכיצד גם דרך עבודה תנועתית פיסית ומחשבתית אני לוקחת את מקלות הקסילופון לידיים שלי.

 

תנועה, פריצה והתכנסות

רגע לפני ההתכנסות לקראת חודש אוגוסט שבו אאפשר לעצמי ולכם עוד זוית ראייה שאינה נשענת על הקבוע, על הרגיל (מבלי לגרוע מחשיבותם של אלו המאפשרים בנית בסיס איתן והתפתחות).

כיצד לתרגל יוגה נכון

קורס חדש ומרתק של 3 מפגשים בלבד בנושא : "כיצד לתרגל יוגה נכון"

מתאים למתחילים, מתרגלים וכל מי שיש בליבו שאלות ורוצה להעמיק.

גוף-הנפש: "להיות כאן"

"להיות כאן" – זה להיות קרוב, קשוב ובעיקר כן. כן עם עצמך, עם התחושות שלך, עם הרגשות.

קורס "להיות כאן" אינו מתהדר בשום תיאור מסובך או מרשים. הוא בא להתבונן בשקט, מקרוב, במי שנמצא כאן. ולעשות זאת בכנות. ממקום אמיתי ונקי.

 

גוף–הנפש מחזור שלישי

שנים רבות של חקירה, למידה, התבוננות, תרגול, כתיבה וטיפול (כמטופלת וכמטפלת), התגבשו לכדי קורס. קורס זה הינו תמצית הדברים המהווים את הבסיס ללמידה והבנת מנגנון גוף הנפש באופן שמפשט ומנגיש פרקטיקה אמיתית לכל אחת ואחד. את הקורס מעבירה לימור מילוסלבסקי. הקורס כולל שלושה מפגשים חד שבועיים. כל מפגש כולל שיח תאורטי ותרגול פיסי המחבר בין המחשבה הלמידה והנפש לגוף ומהגוף להבנת הנפש.

"בדרך לעמידות ידיים"

המטרה אינה ללמד עמידות ידיים אלא ללמד את הדרך לעבוד על עמידות ידיים. אחלוק עמכם את כל מה שחוויתי ועדיין חווה על עצמי כמלמד, מאפשר ומעצים. כל אחד מוזמן לקחת מקורס זה את מה שמתחבר ומדבר אליו ויכול לתמוך בו בתרגול הדרך לעמידות ידיים.