קורס מזרח-מערב

התפתחות אישית היא אינסופית והשקטת ההכרה הינה אחד הכלים ההכרחיים לצמיחה, לאפשרות לפגוש את הלא ידוע ואל חווית החיים.
נחקור יחד את הרבדים השונים מהם מורכבים החיים בדרך למפגש עם התודעה (חשיפת חלקים מהלא ידוע) בשילוב, תרגול והעמקה של הסדרה הראשונה.
נזכור ונבין כי השינוי אינו מתבטא רק בפילוסופיה אלא בגישה שלנו לחיים והבנתנו אותם. כמשתתפים בקורס הן כמתרגלים והן כמורים נרגיש ונחווה את העצמת הרוח בתרגול.
יוגה היא מחוייבות שאינה מחייבת ולו דבר אחד שהוא חיצוני לנו. אין חובה לתרגל יוגה ״כפי שצריך״, אלא להפיק ממנה את היכולת להיות בכל רגע נתון על ידי הבנה ועבודה עצמית. יוגה כדרך חיים משחררת גם עבור דרכים נוספות להצטרף לחוויות החיים שלנו.
אני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע קסום לצעוד ולגלות יחד דברים נפלאים.

גוף-הנפש: "להיות כאן"

"להיות כאן" – זה להיות קרוב, קשוב ובעיקר כן. כן עם עצמך, עם התחושות שלך, עם הרגשות.

קורס "להיות כאן" אינו מתהדר בשום תיאור מסובך או מרשים. הוא בא להתבונן בשקט, מקרוב, במי שנמצא כאן. ולעשות זאת בכנות. ממקום אמיתי ונקי.

 

גוף–הנפש מחזור שלישי

שנים רבות של חקירה, למידה, התבוננות, תרגול, כתיבה וטיפול (כמטופלת וכמטפלת), התגבשו לכדי קורס. קורס זה הינו תמצית הדברים המהווים את הבסיס ללמידה והבנת מנגנון גוף הנפש באופן שמפשט ומנגיש פרקטיקה אמיתית לכל אחת ואחד. את הקורס מעבירה לימור מילוסלבסקי. הקורס כולל שלושה מפגשים חד שבועיים. כל מפגש כולל שיח תאורטי ותרגול פיסי המחבר בין המחשבה הלמידה והנפש לגוף ומהגוף להבנת הנפש.

"בדרך לעמידות ידיים"

המטרה אינה ללמד עמידות ידיים אלא ללמד את הדרך לעבוד על עמידות ידיים. אחלוק עמכם את כל מה שחוויתי ועדיין חווה על עצמי כמלמד, מאפשר ומעצים. כל אחד מוזמן לקחת מקורס זה את מה שמתחבר ומדבר אליו ויכול לתמוך בו בתרגול הדרך לעמידות ידיים.

קורס גוף–הנפש מחזור שני

שנים רבות של חקירה , למידה, התבוננות, תרגול , כתיבה וטיפול (כמטופלת וכמטפלת) , התגבשו לכדי קורס. קורס זה הינו תמצית הדברים המהווים את הבסיס ללמידה והבנת מנגנון גוף הנפש באופן שמפשט ומנגיש פרקטיקה אמיתית לכל אחת ואחד. את הקורס מעבירה לימור מילוסלבסקי. הקורס כולל שלושה מפגשים חד שבועיים . כל מפגש כולל שיח תאורטי ותרגול פיסי המחבר בין המחשבה הלמידה והנפש לגוף ומהגוף להבנת הנפש.

בדרך לעמידות ידיים

סטודיו yogamind מארח את שירלי כספי שהעבירה סדנא מרתקת בדרך לעמידת ידיים.

"הסדנא אינה אותה עמידת ידיים נכספת. הפסגה אינה קיימת לעולם ללא הדרך. כל מה שתוכל אי פעם ללמוד יקרה לך כנראה בדרך".

הדרך לעמידת ידיים היא עבודה שיש בה למידה מדהימה, חוויה חזקה ושיעור ענק לחיים. תורגלו בסדנא, חימום מפרקים, חיזוק חגורת כתפיים, פירוק והבנה של מנחים , עבודה עם אביזרים שונים (קוביות ורצועות) ועבודה בזוגות.

סדנת יוגה

סטודיו yogamind שמח לארח את שמעון בן אבי למפגש קסום של שלוש שעות, תרגול בשיח של "עשייה מתוך אי עשייה ", תרגול המגיע מתוך השקט.

הצעה להפניית המבט ולראייה שונה את אותם הדברים – פשוט אחרת. התנועה, הזרימה, התמיכה הנפלאה, השיח המרתק הותירו קסם, רוגע, מחשבה שנותרה לה אי שם בתודעה עם כוונה לשינוי מתוך שקט.

הדרך לריפוי עצמי

יום מלא בנושא גוף הנפש (bodymind ) בהנחית לימור מילוסלבסקי,
שפתח דלת קסמים לעבודה , מפגש וריפוי.

במהלך הסדנא הוצגה התאוריה , התפישה והדרך של לימור מילוסלבסקי בנושא גוף – הנפש. כיצד עלינו תחילה לפגוש את גופינו להכירו, להבינו על מנת לעשות עבודה לתוך נפשנו ולרפא. הבנת האדם וגוף – הנפש שלו באופן של שיח ובאופן פיזי באמצעות תרגול.

סדנא בעין גדי

שלושה ימים של מפגש מחבר, בנופי המדבר הקסומים בהנחיית לימור מילוסלבסקי.

תרגולי יוגה מגוונים, תרגולי ויניאסה בזרימה, מתיחות , עבודה בזוגות באמצעות מגע , מדיטציות של בוקר בישיבה ומדיטציה בהליכה בשקט הרוטט של סביבת הנגב בעין גדי.

מפגשי שיח יומיים , מעשירים , מלמדים ומחברים אותנו אל עצמנו תחילה, אותנו לאחר בשלמות.