סדנאות קודמות
קורס מזרח-מערב
לימור מילוסלבסקי
01/02/2024

התפתחות אישית היא אינסופית והשקטת ההכרה הינה אחד הכלים ההכרחיים לצמיחה, לאפשרות לפגוש את הלא ידוע ואל חווית החיים.
נחקור יחד את הרבדים השונים מהם מורכבים החיים בדרך למפגש עם התודעה (חשיפת חלקים מהלא ידוע) בשילוב, תרגול והעמקה של הסדרה הראשונה.
נזכור ונבין כי השינוי אינו מתבטא רק בפילוסופיה אלא בגישה שלנו לחיים והבנתנו אותם. כמשתתפים בקורס הן כמתרגלים והן כמורים נרגיש ונחווה את העצמת הרוח בתרגול.
יוגה היא מחוייבות שאינה מחייבת ולו דבר אחד שהוא חיצוני לנו. אין חובה לתרגל יוגה ״כפי שצריך״, אלא להפיק ממנה את היכולת להיות בכל רגע נתון על ידי הבנה ועבודה עצמית. יוגה כדרך חיים משחררת גם עבור דרכים נוספות להצטרף לחוויות החיים שלנו.
אני מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע קסום לצעוד ולגלות יחד דברים נפלאים.

הסדנא המשולשת
12/01/2023

לראשונה סדנא מרוכזת של יומיים חוויה מיוחדת הכוללת שלוש סדנאות מרתקות.
חווית סדנא כזאת מאפשרת בין השאר עוד נקודת מבט ובעיקר התפתחות שאני קוראת לה: קפיצה קוונטית. לא עוד התפתחות לינארית מנקודה לנקודה, אלא התפתחות מעגלית ורחבה. מ180 מעלות ל360 מעלות.
תאריכי הסדנא משקפים את השילוש 1-2-3.

הדרך לגמישות
09/12/2022

נצלול ונעלה מעלה במקביל , גם וגם בחקירה, למידה והבנה מתוך היכרות עצמית, כיצד להפוך את הגמישות (והתנועה) לחלק מחיי היומיום.

נתמודד עם שאלות שצצות ועולות כמו: האם נוכל פעם להיות גמישים? האם נהיה גמישים יותר ממה שאנחנו היום? למה אני לא גמישה? ננסה להמיר כל שאלה ל: האם אנו יודעים לחוות גמישות? היכולת טמונה וקימת בכולנו.

גלגלי החיים בגוף – הצאקרות
לימור מילוסלבסקי
28/10/2022

הצ'אקרות משפיעות וקשורות למנעד הרגשות שלנו ולהיפך.

מהי צ'אקרה : "פירוש המילה צ'אקרה בסנסקריט הוא גלגל. הצ'אקרות מדברות אנרגיה.  כדי להבין איך לעבוד איתן ואיך להבחין בין הרבדים הגסים לעדינים (ממש כמו בקסילופון) עלינו להבין מדוע הצ'אקרות הן צמתי הכוח החיוני ברמות שונות של תודעה ונמצאות בתוך המערכת האנושית.

ניתן ללמוד ולהשפיע על צמתי האנרגיה בגופינו דרך תרגול פיסי, נשימות וחיבור רגשי.

קסילופון הרגשות
לימור מילוסלבסקי
23/09/2022

מהו מנעד הרגשות שלי. לכל אחד מנעד רגשות משלו ודרכו הוא חווה ומנגן את חייו (או שחייו מנוגנים על ידי האחר). דרך מנעד הרגשות אנחנו חווים את עצמנו ואת האחר.

מהו אותו קסילופון ומנעד הרגשות? למה הוא מורכב מכל כך הרבה חומרים וצבעים? איך אני לומדת להבין דרך אותו מנעד את הדרך בה אני מגיבה וכיצד גם דרך עבודה תנועתית פיסית ומחשבתית אני לוקחת את מקלות הקסילופון לידיים שלי.

 

תנועה, פריצה והתכנסות
לימור מילוסלבסקי
29/07/2022

רגע לפני ההתכנסות לקראת חודש אוגוסט שבו אאפשר לעצמי ולכם עוד זוית ראייה שאינה נשענת על הקבוע, על הרגיל (מבלי לגרוע מחשיבותם של אלו המאפשרים בנית בסיס איתן והתפתחות).

כיצד לתרגל יוגה נכון
לימור מילוסלבסקי
07/12/2021

קורס חדש ומרתק של 3 מפגשים בלבד בנושא : "כיצד לתרגל יוגה נכון"

מתאים למתחילים, מתרגלים וכל מי שיש בליבו שאלות ורוצה להעמיק.

גוף-הנפש: "להיות כאן"
לימור מילוסלבסקי
14/11/2020

"להיות כאן" – זה להיות קרוב, קשוב ובעיקר כן. כן עם עצמך, עם התחושות שלך, עם הרגשות.

קורס "להיות כאן" אינו מתהדר בשום תיאור מסובך או מרשים. הוא בא להתבונן בשקט, מקרוב, במי שנמצא כאן. ולעשות זאת בכנות. ממקום אמיתי ונקי.

 

גוף–הנפש מחזור שלישי
לימור מילוסלבסקי
13/07/2020

שנים רבות של חקירה, למידה, התבוננות, תרגול, כתיבה וטיפול (כמטופלת וכמטפלת), התגבשו לכדי קורס. קורס זה הינו תמצית הדברים המהווים את הבסיס ללמידה והבנת מנגנון גוף הנפש באופן שמפשט ומנגיש פרקטיקה אמיתית לכל אחת ואחד. את הקורס מעבירה לימור מילוסלבסקי. הקורס כולל שלושה מפגשים חד שבועיים. כל מפגש כולל שיח תאורטי ותרגול פיסי המחבר בין המחשבה הלמידה והנפש לגוף ומהגוף להבנת הנפש.

"בדרך לעמידות ידיים"
שירלי כספי
25/07/2020

המטרה אינה ללמד עמידות ידיים אלא ללמד את הדרך לעבוד על עמידות ידיים. אחלוק עמכם את כל מה שחוויתי ועדיין חווה על עצמי כמלמד, מאפשר ומעצים. כל אחד מוזמן לקחת מקורס זה את מה שמתחבר ומדבר אליו ויכול לתמוך בו בתרגול הדרך לעמידות ידיים.

קורס גוף–הנפש מחזור שני
לימור מילוסלבסקי
01/06/2020

שנים רבות של חקירה , למידה, התבוננות, תרגול , כתיבה וטיפול (כמטופלת וכמטפלת) , התגבשו לכדי קורס. קורס זה הינו תמצית הדברים המהווים את הבסיס ללמידה והבנת מנגנון גוף הנפש באופן שמפשט ומנגיש פרקטיקה אמיתית לכל אחת ואחד. את הקורס מעבירה לימור מילוסלבסקי. הקורס כולל שלושה מפגשים חד שבועיים . כל מפגש כולל שיח תאורטי ותרגול פיסי המחבר בין המחשבה הלמידה והנפש לגוף ומהגוף להבנת הנפש.

בדרך לעמידות ידיים
שירלי כספי
28/12/2019

סטודיו yogamind מארח את שירלי כספי שהעבירה סדנא מרתקת בדרך לעמידת ידיים.

"הסדנא אינה אותה עמידת ידיים נכספת. הפסגה אינה קיימת לעולם ללא הדרך. כל מה שתוכל אי פעם ללמוד יקרה לך כנראה בדרך".

הדרך לעמידת ידיים היא עבודה שיש בה למידה מדהימה, חוויה חזקה ושיעור ענק לחיים. תורגלו בסדנא, חימום מפרקים, חיזוק חגורת כתפיים, פירוק והבנה של מנחים , עבודה עם אביזרים שונים (קוביות ורצועות) ועבודה בזוגות.

סדנת אביב
לימור מילוסלבסקי
06/04/2019

ניקח את החוויה מתוך עולם היוגה, נחווה התחדשות , תנועה ופריחה. נלמד כיצד באה לידי ביטוי הצמיחה האישית של כל אחת ואחד מאיתנו עם עצמנו ואיך אנו פוגשים אותה בחוץ ,בסביבת חיינו. התרגול הוא אישי ויחד עם כולם, על המזרון ומחוצה לו.

סדנת יוגה
שמעון בן אבי
27/01/2018

סטודיו yogamind שמח לארח את שמעון בן אבי למפגש קסום של שלוש שעות, תרגול בשיח של "עשייה מתוך אי עשייה ", תרגול המגיע מתוך השקט.

הצעה להפניית המבט ולראייה שונה את אותם הדברים – פשוט אחרת. התנועה, הזרימה, התמיכה הנפלאה, השיח המרתק הותירו קסם, רוגע, מחשבה שנותרה לה אי שם בתודעה עם כוונה לשינוי מתוך שקט.

הדרך לריפוי עצמי
לימור מילוסלבסקי
26/05/2017

יום מלא בנושא גוף הנפש (bodymind ) בהנחית לימור מילוסלבסקי,
שפתח דלת קסמים לעבודה , מפגש וריפוי.

במהלך הסדנא הוצגה התאוריה , התפישה והדרך של לימור מילוסלבסקי בנושא גוף – הנפש. כיצד עלינו תחילה לפגוש את גופינו להכירו, להבינו על מנת לעשות עבודה לתוך נפשנו ולרפא. הבנת האדם וגוף – הנפש שלו באופן של שיח ובאופן פיזי באמצעות תרגול.

סדנא בעין גדי
לימור מילוסלבסקי
01/12/2016

שלושה ימים של מפגש מחבר, בנופי המדבר הקסומים בהנחיית לימור מילוסלבסקי.

תרגולי יוגה מגוונים, תרגולי ויניאסה בזרימה, מתיחות , עבודה בזוגות באמצעות מגע , מדיטציות של בוקר בישיבה ומדיטציה בהליכה בשקט הרוטט של סביבת הנגב בעין גדי.

מפגשי שיח יומיים , מעשירים , מלמדים ומחברים אותנו אל עצמנו תחילה, אותנו לאחר בשלמות.

אז מהי הבחירה שלכם
שיעור יוגה עם חברים? מפגש אישי?
אולי להתחיל על גלגל? ואולי כוס קפה