שלום, נעים להכיר אותך. אפשר לשאול כמה שאלות?
את/ה ואני נפגשים ב:
איך הייתי מדרג/ת את הרגלי השינה , תזונה ופעילות גופנית בחיי:
מבחן היכולת הפיזית: הרמת שתי ידיים לכיוון האוזניים
מבחן החשיבה המנטלית: הרמת יד אחת ורגל נגדית למשך 5 שניות
ענית על כל השאלות – מהי המחשבה הראשונה:
יום שיגרתי והחלטת ספונטנית לא ללכת לעבודה הבוקר, מה היית בוחר/ת?
במקום העבודה שלך יש קיצוצים וחלק מהעובדים יפוטרו
חברה מתאמנת לריצת חצי מרתון ומבקשת ממך כתמיכה להצטרף אליה מפעם לפעם
מהי סוג הפעילות הגופנית העיקרית שלי?
מהו העיסוק היומי שלי :
נתבקשתם להחליף את הפעילות הגופנית העיקרית שלכם באחת אחרת ושונה

מסקנה: אין תשובה לא נכונה, אם שלושת הפרמטרים (או חלק מהם) אינם לשביעות רצונכם והרגשתם אפילו במעט שיש מקום לשנות משהו וקיים בכם הרצון לשנות. בואו ניפגש. לגעת אולי בעוד נקודה ומשם להתקדם.

מקום טוב באמצע, לא בשמיים אך גם לא ברצפה. סבבה לי במקום עבודה אבל הייתי משנה , איך בא לרוץ מרתון אבל למי יש זמן? באמת? מה עם החלומות? לא יודעים איך עושים את זה? רגילים כבר לככה וזהו? בואו נדבר על זה.

אז באופן כללי הכל טוב. יש שביעות רצון מההתנהלות הכוללת. יהיה נחמד להוסיף משהו וגם לא בטוח. באמת? גם במקום שמרגיש לנו הכי טוב שאפשר – חובת השינוי היא עלינו (להבעיר את האש). כיצד בוחרים מה לשנות? איך ובאיזו דרך? מה זה יעשה לי ? מרגש!!!! אני כאן , בואו ניפגש.

יציבה
יציבה

המקום הבטוח ביותר עבור כל אדם הוא בתוך עצמו. כך כשנכנס אליי אדם לסטודיו אני מפנה עבורו את המקום באופן בו ניתן יהיה לראותו נכונה.

גוף
גוף

עוד משחר ילדותינו ניסו מלמדינו ומורינו לגעת במה שקוראים לו הגוף, גוף האדם הינו בית עם מכונה קסומה ומיוחדת. עד כמה אנחנו מכירים ומבינים את גופינו באמת?

נפש
נפש

מהו הנפש? כיצד אנו מתייחסים אליו? האם הוא מהווה את מחשבות שלנו? קוגניציה? האם זהו מכלול הרגשות שלנו? חוכמתינו והידע שברשותינו?

גוף – הנפש הינו יחד ולחוד, מרכיבים שונים ויחד עם זאת משלימים ושזורים האחד בשני לכדי האחד – ה"אני". אל ה"אני" אנו מביטים כאדם בחלל כוולד שהרגע הגיח לעולם. בכל נקודת זמן התייחסות לבודי מיינד היא אחת בתוך אותו רגע. המקום הבטוח ביותר של כל אחד הוא בתוך עצמו , על כן, היא להפוך יחד עם אותו אדם לאחד , להיות החלל עבורו.

"עיקר מהותו וערכו של היחיד אינו בזכות היותו יצור מובדל, אלא בזכות היותו חלק מציבור אנושי גדול"
א. איינשטיין
אז מהי הבחירה שלכם
שיעור יוגה עם חברים? מפגש אישי?
אולי להתחיל על גלגל? ואולי כוס קפה