תנועה, פריצה והתכנסות

יום שישי | 29/7

10:00-13:00 איתי, בסטודיו יוגה מיינד בגבעתיים.

רגע לפני ההתכנסות לקראת חודש אוגוסט שבו אאפשר לעצמי ולכם עוד זוית ראייה שאינה נשענת על הקבוע, על הרגיל (מבלי לגרוע מחשיבותם של אלו המאפשרים בנית בסיס איתן והתפתחות).

אז רגע לפני.. סדנת פריצה והתכנסות לקראת החופשה הקטנה של הסטודיו.

מתי? 29.7.22 בין 10:00 ל 13:00

איפה? סטודיו יוגה מיינד גבעתיים (קפלנסקי 20)

עלות: למנויי הסטודיו 180 ₪. למי שאינו מנוי 200 ₪

היכן נרשמים: לימור 0522353131

מה בסדנא: שיח פילוסופי ( מה בין שאיפה לנשיפה? מה בין מחזור נשימה אחד לזה שאחריו? כיצד מופיעות אינספור אפשרויות עם כל שאיפה ולמה בכל נשיפה ישנה אפשרות אחת בלבד ברגע נתון אחד?)
תרגול רצף שהינו תולדה של הרבה שנות ניסיון של הוראה ותרגול הניתן לתרגול יומיומי שיותר מהכל אני מאמינה שיכולת הריפוי העצמי שבו.
הסברים וחקירה של מבנה התרגול והשפעתו וכיצד ניתן ליישם אותו בהתאם ליכולת פיסית רגשית ומנטלית וכמובן להתאמתו למהלך אישי של חיינו.

 

 

לימור מילוסלבסקי – מורת דרך לחיים ומורה ליוגה

אני ילידת צפת, נשואה ואמא לשלושה. במהלך 25 השנים האחרונות, מחצית מחיי, אני לא רק רוכשת השכלה (רואת חשבון, כלכלנית, תואר שני במימון, לימודי יוגה, לימודי גוף ונפש, לימודי יציבה וטיפול ועוד), אלא גם בוחרת לחקור – כל יום מחדש.

מלמדת יוגה מזה עשור ומטפלת ומסייעת בריפוי אנשים, כשהמטופל העיקרי שלי לאורך השנים הוא: אני.
הקמתי את סטודיו yoga mind כמרחב לתרגל יוגה, להיפגש, לדבר, ללמוד לחקור ולהירפא. את מפגשי הקורס החלטתי לקיים מתוך רצון להעביר הלאה תובנות שאספתי, דרכים שמצאתי, כלים שפיתחתי.

"התשוקה הגדולה שלי היא לאפשר לכל אדם שעובר דרכי להיות עצמאי , ללמד אותו כיצד לומדים, כיצד להפוך את כל מה שאספנו במהלך חיינו לאוצר."

עד לפני זמן לא רב הכאב הפיזי (ולא כתוצאה מעבודה פיזית), היה מנת חלקי בעוצמה ובקביעות לאורך קרוב לשלוש שנים. כמתרגלת יוגה העמקתי בדברים, חשבתי שאני מבינה מה זה גוף-הנפש. אבל הכאב לא פסק. הלכתי לרופאים, עשיתי בדיקות, דמיינתי כל מחלה אפשרית. ניסיתי לומר גם לנפש שהכול טוב, בתקווה שזה יעבוד…

ידעתי שמשהו חייב להשתנות. חיפשתי ולא מצאתי – עד שעשיתי מעשה ש"הפך לי את הראש". זה היה כמו מגע של קסם. כדי לשנות הייתי צריכה לשחרר את אותו הדבר שהחזקתי כל כך הרבה זמן. התנועה היא שהובילה אותי והאומץ איפשר לי לא לפחד לשנות. קוראים לזה "חקר העצמי". הכול ועוד, כשניפגש.