קורס גוף-הנפש: "לפתוח את הדלת"

אחד האתגרים הגדולים ביותר בתקשורת עם הזולת, הוא לא רק לדעת באילו אמצעים ליצור עמו תקשורת, אלא כיצד להתנסח ולהתבטא באופן שיהיה ברור, פשוט, מוסרי, צנוע – ועדיין מעורר עניין, מחשבה ואפשרות להביט אחד לשני בעיניים ולראות לעומק.

מאתגר – ויחד עם זאת אפשרי.

אז אני מציעה אפשרות ראשונית, קורס: "לפתוח את הדלת". לאן? לדרך.

דרך של לגעת, לחקור, ללמוד את גוף-הנפש שלנו, את מה שמכסה עליו ואת מה שנמצא מתחתיו (ויש הרבה…).

החוויה האישית שלי הובילה אותי להבין שהדרך לרפא חולי, להימנע ממנו, להתמודד עם כאבים לא מובנים (כרוניים או מזדמנים), היא קודם כל "לפתוח את הדלת".

הנטייה שלנו היא לחפש וגם למצוא מיד את ההסבר הפיזי לכאב – מה שלא בהכרח מרפא, הגם שאולי מספק הקלה. אנחנו רוצים אבקת קסמים – והיא דווקא קיימת, אלא שעלינו למצוא אותה בעצמנו.

קיימות אינספור שיטות ודרכים למצוא הקלה במצבים מורכבים: כאב פיזי (לעיתים כרוני), לחץ נפשי, חרדות, עומס, דילמות מוסריות, קשיים במערכות יחסים, אתגרים בעבודה ואפשר להמשיך עוד ועוד… חלק מהשיטות הן מוכרות וקונבנציונליות, חלקן מגיעות מהעולם הלא קונבנציונלי, אבל כולן שיטות – פתרון כתוב ומנוסח, אולי אפילו בשלבים, שיש לבצע לפי הסדר, באופן קבוע מראש, מובנה וסגור.

אני מציעה לשחרר את השיטות ולראות במקומן את התהליך: אישי, בעל קצב מותאם, ובעיקר – לא ידוע מראש. אני קוראת לזה קסם ומאמינה שטמונים בו לא רק הקלה – אלא ריפוי.
איך? כולנו יודעים שגוף ונפש קשורים, מושפעים האחד מהשני באופן מלא. השאלה היא האם אנחנו מבינים באמת כיצד המנגנון הזה פועל? האם יש בידינו כלים מעשיים לשילוב בחיי היומיום שלנו, עימם נוכל להכיר ולנהל את המנגנון הכי חשוב שיש לנו?

אני אוהבת לחשוב ולראות את הדברים כפי שמשתקפים בעיני אנשים, יודעת שלכל אחד טביעת אצבע משלו. אני שואפת ללמוד וללמד יחד – כיוון, יכולת, כישורים אישיים, בדרך שמשתנה כל העת, כפועל יוצא מהשינויים שאנו עוברים ואנחנו תמיד בשינוי…

בעקבות הביקוש ייפתח מחזור נוסף (שלישי. מספר משתתפים לא רב (6 עד 8 משתתפים). זאת כדי לאפשר לכולנו מפגשים אינטימיים, מלאי קסם ולמצוא יחד את הדרך הפיזית, המחשבתית והנפשית לריפוי עצמי.

שלושת המפגשים ייערכו בתאריכים: 13.7.2020, 27.7.2020, 3.8.2020 (ימי שני אחת לשבועיים) בין השעות 18:00 עד 21:00, בסטודיו yogamind, רח' קפלנסקי 20,  גבעתיים.
כל מפגש כולל תרגול פיזי וחלק תאורטי.

13.7.20 מפגש ראשון: סקירה כללית והתפלגויות עיקריות בגוף נפש.

27.7.20 מפגש שני: הגוף כמפה של תבניות האופי.

3.8.20 מפגש שלישי: דרכים פיזיות ליצירת שינוי מנטלי.

זהו המחזור האחרון במתכונת זאת והמחזור הבא שייפתח באוקטובר 2020 יהיה במתכונת מעמיקה יותר. עלות הקורס 520 שקל. מדיניות ביטולים? אין לי. אני מאמינה כי כבר בשלב הזה, העבודה והאחריות היא של כל אחד לעצמו.

מצפה לכם, לימור מילוסלבסקי 052-2353131

להרשמה