כיצד לתרגל יוגה נכון

ימי שלישי | 7/12, 14/12, 21/12

11:00-13:30 איתי, בסטודיו יוגה מיינד בגבעתיים.

בין אם בחרתן/ם להתחיל לתרגל יוגה בסטודיו קסום, אצל מורה ששמעתן/ם עליה/ו, בכוונתכם להצטרף למספר ימים לסדנת יוגה מפתה וקסומה ובין אם הנכן/ם כבר מתרגלים יוגה , אין לי ספק שמתעוררות בליבכן/ן שאלות הבנה בסיסיות בקשר לתרגול היוגה ובכלל בנוגע ליוגה.

"השבוע היו לי שלושה אימוני יוגה" האם זה מספיק או יותר מדי?

" לא הצלחתי להתנתק ולהירגע כמו שחשבתי " – האם זה נכון להסתכל על התרגול באופן הזה?

" אני ממש לא גמיש , אין מצב שאצליח " – האמנם?

"יוגה זה לשבת כל הזמן, אני חייבת לזוז אין מצב"

"אני מרגל כבר מלא זמן ולא מבין הכל "

"המורה מתי להכניס אוויר ומתי להוציא? ואם לא נשמתי נכון? אני כל הזמן מנסה לנשום נכון , די ויתרתי…"

"וואו המורה הייתה מדהימה והיא גם נראית לא רע…" השיעור היום היה" ….האם נכון להתייחס לזה ככה?

ועוד ועוד…

במהלך השיעורים שלי לא פעם אני רואה את חוסר ההבנה, אף פעם לא "חוסר יכולת" , אני עוצרת את התרגול ומסבירה. אני מאוד מאמינה שבבסיסה של כל עשייה באשר היא קיימת תחילה דרישה הכרחית להבנה.

כשמבינים –הרבה יותר קל ופשוט

הקורס מונה שלושה מפגשים שעיקרם לתת כלים כיצד לגשת לתרגול היוגה נכון, כיצד להתייחס לעצמי בתרגול, כיצד להתייחס למורה שלי, ובכלל מהי יוגה בבסיסה (פיסית – נפשית)  ההבנה תאפשר לכל אחד ואחת ללא קשר ליכולת או לוותק לצעוד קדימה ביחס לעצמם.

יוגה היא דרך לחיים והיא אינספור אפשרויות לחיות, וכדי להפוך אותה לכזאת בחיינו צריך לדעת איך.

רגע לפני סוף השנה הקלנדרית 2021 כיעד לשנת 2022 אני פותחת את המחזור הראשון. שלושה מפגשים בעלות מטורפת וחד פעמית של 390₪ בלבד

ימי שלישי | 7/12, 14/12, 21/12 | 11:00-13:30 איתי, בסטודיו יוגה מיינד בגבעתיים.

לפרטים נוספים והרשמה : לימור מילוסלבסקי 052-2353131

 

 

לימור מילוסלבסקי – מורת דרך לחיים ומורה ליוגה

אני ילידת צפת, נשואה ואמא לשלושה. במהלך 25 השנים האחרונות, מחצית מחיי, אני לא רק רוכשת השכלה (רואת חשבון, כלכלנית, תואר שני במימון, לימודי יוגה, לימודי גוף ונפש, לימודי יציבה וטיפול ועוד), אלא גם בוחרת לחקור – כל יום מחדש.

מלמדת יוגה מזה עשור ומטפלת ומסייעת בריפוי אנשים, כשהמטופל העיקרי שלי לאורך השנים הוא: אני.
הקמתי את סטודיו yoga mind כמרחב לתרגל יוגה, להיפגש, לדבר, ללמוד לחקור ולהירפא. את מפגשי הקורס החלטתי לקיים מתוך רצון להעביר הלאה תובנות שאספתי, דרכים שמצאתי, כלים שפיתחתי.

"התשוקה הגדולה שלי היא לאפשר לכל אדם שעובר דרכי להיות עצמאי , ללמד אותו כיצד לומדים, כיצד להפוך את כל מה שאספנו במהלך חיינו לאוצר."

עד לפני זמן לא רב הכאב הפיזי (ולא כתוצאה מעבודה פיזית), היה מנת חלקי בעוצמה ובקביעות לאורך קרוב לשלוש שנים. כמתרגלת יוגה העמקתי בדברים, חשבתי שאני מבינה מה זה גוף-הנפש. אבל הכאב לא פסק. הלכתי לרופאים, עשיתי בדיקות, דמיינתי כל מחלה אפשרית. ניסיתי לומר גם לנפש שהכול טוב, בתקווה שזה יעבוד…

ידעתי שמשהו חייב להשתנות. חיפשתי ולא מצאתי – עד שעשיתי מעשה ש"הפך לי את הראש". זה היה כמו מגע של קסם. כדי לשנות הייתי צריכה לשחרר את אותו הדבר שהחזקתי כל כך הרבה זמן. התנועה היא שהובילה אותי והאומץ איפשר לי לא לפחד לשנות. קוראים לזה "חקר העצמי". הכול ועוד, כשניפגש.