הסדנא המשולשת

ימים חמישי ושישי | 23\1\12-13
בסטודיו Yogamind בגבעתיים.

לראשונה: סדנא מרוכזת של יומיים. חוויה מיוחדת הכוללת שלוש סדנאות מרתקות.
חווית סדנא כזאת מאפשרת בין השאר עוד נקודת מבט ובעיקר התפתחות שאני קוראת לה: קפיצה קוונטית. לא עוד התפתחות לינארית מנקודה לנקודה, אלא התפתחות מעגלית ורחבה. מ180 מעלות ל360 מעלות.
תאריכי הסדנא משקפים את השילוש 1-2-3

מתי: ימים חמישי ושישי 23\1\12-13
היכן : סטודיו Yogamind קפלנסקי 20 גבעתיים
עלות כוללת לסדנא: 530 ₪
ניתן להירשם למפגש אחד או יותר על בסיס מקום פנוי.

יום חמישי 12.1.23 בין השעות 16:00 ל 19:00
המפגש עם האני דרך היכרות והבנת "בסיס האם"
מי אני? מהיכן אני מתחיל\ה ? איך היוגה יכולה ומתקיימת בחיי. מהו תרגול אפקטיבי. מהן אסאנות\תנוחות. האפשרות לתרגל יוגה מחוץ למזרן על ידי עבודה תודעתית מודעתית.
תרגול ושיח ממסורת היוגה.

יום שישי 13.1.23 בין השעות 9:00 ל12:00
המרכז בחיינו . מהו ?ממה הוא מורכב? מהם מרכזי האנרגיה בגוף ומהי משמעותם? מהי יציבה ומהו שווי משקל? מה משמעות של לא להיות מאוזנים והאם איזון הוא קבוע או משתנה?
איפה הרוח והמדע נפגשים וכיצד פועלים הם יחד לשם יצירת התמרה בחיינו.
כל זה ועוד נפגוש בשיח ועל המזרן.

יום שישי 13.1.23 בין השעות 13:00 ל 16:00
"היכולת לעוף" , כיצד אנחנו עפים דווקא בזמן ההתכנסות?
היכולת להרפות ולשחרר מעוררת יצירתיות , יוצרת מעוף והתפתחות בדרך להיות אני.
נתרגל תנועה רכה , גמישות, yin yoga ומדיטציה ונבין השפעתם של אלו על "להיות קרוב לעצמי"

לפרטים והרשמה: לימור מילוסלבסקי 052-2353131

 

לימור מילוסלבסקי – מורת דרך לחיים ומורה ליוגה

אני ילידת צפת, נשואה ואמא לשלושה. במהלך 25 השנים האחרונות, מחצית מחיי, אני לא רק רוכשת השכלה (רואת חשבון, כלכלנית, תואר שני במימון, לימודי יוגה, לימודי גוף ונפש, לימודי יציבה וטיפול ועוד), אלא גם בוחרת לחקור – כל יום מחדש.

מלמדת יוגה מזה עשור ומטפלת ומסייעת בריפוי אנשים, כשהמטופל העיקרי שלי לאורך השנים הוא: אני.
הקמתי את סטודיו yoga mind כמרחב לתרגל יוגה, להיפגש, לדבר, ללמוד לחקור ולהירפא. את מפגשי הקורס החלטתי לקיים מתוך רצון להעביר הלאה תובנות שאספתי, דרכים שמצאתי, כלים שפיתחתי.

"התשוקה הגדולה שלי היא לאפשר לכל אדם שעובר דרכי להיות עצמאי , ללמד אותו כיצד לומדים, כיצד להפוך את כל מה שאספנו במהלך חיינו לאוצר."

עד לפני זמן לא רב הכאב הפיזי (ולא כתוצאה מעבודה פיזית), היה מנת חלקי בעוצמה ובקביעות לאורך קרוב לשלוש שנים. כמתרגלת יוגה העמקתי בדברים, חשבתי שאני מבינה מה זה גוף-הנפש. אבל הכאב לא פסק. הלכתי לרופאים, עשיתי בדיקות, דמיינתי כל מחלה אפשרית. ניסיתי לומר גם לנפש שהכול טוב, בתקווה שזה יעבוד…

ידעתי שמשהו חייב להשתנות. חיפשתי ולא מצאתי – עד שעשיתי מעשה ש"הפך לי את הראש". זה היה כמו מגע של קסם. כדי לשנות הייתי צריכה לשחרר את אותו הדבר שהחזקתי כל כך הרבה זמן. התנועה היא שהובילה אותי והאומץ איפשר לי לא לפחד לשנות. קוראים לזה "חקר העצמי". הכול ועוד, כשניפגש.