החודש בסטודיו – ספטמבר/אוקטובר

עדכונים

תאריך מסוים, מה ולמה יש לו משמעות בכלל? הרי זה עוד יום ככל הימים שחל בתאריך שאנו בחרנו לתת לו משמעות. חג, יום הולדת, תחילת שנה (וסופה), אזכרה ועוד.. למה הם כל כך מרגשים אותנו? למה אנחנו נוטים להעצים את משמעותם לעיתים אולי יותר ממה שהם?

ברגע אחד נתון אנחנו חווים נוכחות, ברגע אחד נתון נאספים להם אירועי וחוויות העבר, נושקים להווה הפונה לעתיד. ברגע אחד נתון, יש מי שיאמר אנו עושים " חשבון נפש" ומהו אותו חשבון נפש אם לא רגע אחד של נוכחות עם עצמינו? ליבי אומר לי שברגע אחד נתון , גם אם לפרק זמן (המוגדר על ידינו) קצר – אנחנו יודעים בדיוק מי אנחנו, מה אנחנו באמת רוצים ואיפה (לאו דווקא מקום פיסי) היינו רוצים להיות.

כאשר שלם האדם עם עצמו – יהיה יומו ה"מיוחד" כשאר הימים כשתשוקתו, אהבתו ואומץ ליבו עמו כי הולך הוא בדרכו (בהחלט מצב אופטימלי ונשגב).

כאשר יודע אדם  כי הוא אינו שלם, אין הוא מי שהוא  – יהיה יומו ה"מיוחד" אחת מין השתיים : האחת תקוה עמוקה שמיום זה ואילך יעשה בימיו כדי להיות מי שהוא. שנייה, פחד גדול כי לעולם לא יהיה מי שהוא.

אותם ימים, תמיד יעוררו בנו תחושות . האם נוכל להקשיב לאותו רגע קצר של נוכחות (הבנה, שלמות)? האם נוכל לאפשר לכל יום מחדש להיות יום "מיוחד" עבורנו?

אנחנו בפתחה של שנה חדשה, היא ממשיכה את קודמתה ואינה יכולה להיות מנותקת ממנה. על כן, החוכמה היא ללמוד. כדי להיות קרובים יותר לעצמנו, כל יום עלינו ללמוד מיום האתמול. לא להתעלם, לא למחוק, לא לחכות שיעבור. למידה כל רגע והלאה הינה הדרך להיות שלמים ואמיצים.

על אומץ אדבר בפעם הבאה.

למדתי ועדיין לומדת – פותחת את השנה החדשה עם קורס מרתק ושונה ממה שהכרתם ..

קורס שבו אנחנו נלמד כיצד ללמוד, כיצד לאפשר ולבנות את היכולת להיות עצמאים. עצמאים בלהיות אחראים , להבין משמעותה של הבנה, עבודה, התמדה והתמסרות. על ידי כך לזקק את היכולת להתבונן פנימה ולהיות מסוגלים לראות באמת מה קורה לנו ולמה. בין אם מדובר בכאב פיסי, בתחושה, ברגש ובין אם מדובר במערכות יחסים, קריירה וקבלת החלטות.

אני מאושרת לחלוק אתכם את הקורס המורחב, 12 מפגשים בני שלוש שעות כל אחד. כל מפגש כולל חלק פיסי (תרגול יוגה ויציבה) וחלק תאורטי.

 

קורס גוף-הנפש: להיות כאן

המפגשים יערכו בימי שישי, בין השעות 10:00 ל-13:00
בסטודיו יוגה מיינד – רח' קפלנסקי 20 גבעתיים
השיעורים יועברו גם בזום ויישמרו למשך שבוע, לטובת אותם שמכל סיבה שהיא נבצר מהם מלהשתתף באחד או יותר מהמפגשים

 

השיעורים החודש בסטודיו כמו תמיד עם הרבה אהבה, מסירות ואמונה מתקיימים כרגיל למעט שינויים בודדים בעקבות חגי תשרי הנפלאים. למערכת השעות

עד הפעם הבאה ליבי ודלתי פתוחים אליכם

בברכת שנה טובה

לימור מילוסלבסקי