הדרך לגמישות

יום שישי | 9/12/2022

9:00-12:00 בסטודיו Yogamind בגבעתיים.

נצלול ונעלה מעלה במקביל , גם וגם בחקירה, למידה והבנה מתוך היכרות עצמית, כיצד להפוך את הגמישות (והתנועה) לחלק מחיי היומיום.

מתי? 9.12.2022 בין 9:00 ל 12:00

איפה? סטודיו Yogamind גבעתיים (קפלנסקי 20)

עלות: 200 ₪

היכן נרשמים: לימור 0522353131

גמישות ותנועה מייצרים עבורנו אפשרות לפעולות מגוונות, לחופש פעולה, חופש מחשבה ויצירתיות.
נתמודד עם שאלות שצצות ועולות כמו: האם נוכל פעם להיות גמישים? האם נהיה גמישים יותר ממה שאנחנו היום? למה אני לא גמישה? ננסה להמיר כל שאלה ל: האם אנו יודעים לחוות גמישות? היכולת טמונה וקימת בכולנו.
נלמד מהו ההרכב הפיסי של מבנה גופנו בכלל ובפרט הייחודי לנו שאליו יש להתייחס בבואנו להפוך אותנו לגמישים וגמישים יותר. נלמד מהי חוסר גמישות ומהי גמישות יתר ומה הם מלמדים אותנו על עצמנו.
נלמד מה מלמד אותנו מבנה גופינו על הדרך לאותה גמישות ותנועה.
מה תפקידה והקשר הישיר של הנשימה למידת הגמישות.
וכמובן נתרגל הכל על המזרן, מה שייתן לנו כלים מעשיים בדרך לגמישות.

המרחק ממזרח למערב הוא הפניית המבט
הגמישות היא הדרך

 

לימור מילוסלבסקי – מורת דרך לחיים ומורה ליוגה

אני ילידת צפת, נשואה ואמא לשלושה. במהלך 25 השנים האחרונות, מחצית מחיי, אני לא רק רוכשת השכלה (רואת חשבון, כלכלנית, תואר שני במימון, לימודי יוגה, לימודי גוף ונפש, לימודי יציבה וטיפול ועוד), אלא גם בוחרת לחקור – כל יום מחדש.

מלמדת יוגה מזה עשור ומטפלת ומסייעת בריפוי אנשים, כשהמטופל העיקרי שלי לאורך השנים הוא: אני.
הקמתי את סטודיו yoga mind כמרחב לתרגל יוגה, להיפגש, לדבר, ללמוד לחקור ולהירפא. את מפגשי הקורס החלטתי לקיים מתוך רצון להעביר הלאה תובנות שאספתי, דרכים שמצאתי, כלים שפיתחתי.

"התשוקה הגדולה שלי היא לאפשר לכל אדם שעובר דרכי להיות עצמאי , ללמד אותו כיצד לומדים, כיצד להפוך את כל מה שאספנו במהלך חיינו לאוצר."

עד לפני זמן לא רב הכאב הפיזי (ולא כתוצאה מעבודה פיזית), היה מנת חלקי בעוצמה ובקביעות לאורך קרוב לשלוש שנים. כמתרגלת יוגה העמקתי בדברים, חשבתי שאני מבינה מה זה גוף-הנפש. אבל הכאב לא פסק. הלכתי לרופאים, עשיתי בדיקות, דמיינתי כל מחלה אפשרית. ניסיתי לומר גם לנפש שהכול טוב, בתקווה שזה יעבוד…

ידעתי שמשהו חייב להשתנות. חיפשתי ולא מצאתי – עד שעשיתי מעשה ש"הפך לי את הראש". זה היה כמו מגע של קסם. כדי לשנות הייתי צריכה לשחרר את אותו הדבר שהחזקתי כל כך הרבה זמן. התנועה היא שהובילה אותי והאומץ איפשר לי לא לפחד לשנות. קוראים לזה "חקר העצמי". הכול ועוד, כשניפגש.